غذای روح

 

 

"تو را غیر این غذای خواب و خور، غذای دیگر است، در این عالم آن غذا را فراموش کرده ای و به این مشغول شده ای و شب و روز تن می پروری، آخر این تن، اسب توست و این عالم آخور اوست، و غذای اسب، غذای سوار نباشد."


از نظر من عشق، غذای روحه...روح بی عشق زنده نمی مونه همونطور که جسم بی غذا...

/ 9 نظر / 46 بازدید
مینو

سلام.چقدر متن،تصاویر واهنگی که در وبلاگ گذاشته بودید دلنشین بود.میخواستم خواهش کنم راهنمائی کنید که اهنگ متن وبلاگتان را چطور دانلود کنم.خیلی مایه ارامش بود.درضمن من هم وبلاگی دارم به اسم زمزم که خوشحال میشوم سربزنید واظهار نظر کنید.از کامنتی که برای وبلاگ بی ربط نامه گذاشته بودید به شما رسیدم.

مینو

خیلی ممنون که زحمت کشیدی وبرام ادرس گذاشتی.

خانم اردیبهشتی

سلام نیار به عشق در دسته بندی نیازهای ثانویه به نظرم نیاز اساسی است. نیازی که خیلی ها برای به دست آوردنش به آب و آتیش می زنند و خیلی ها بالغانه در درون ایجادش می کنند.

مونا

هنوز مطالب وبلاگ رو کامل نخوندم.. ولی اولین چیزی که نظرمو جلب کرد .. قالب .. تصاویر. در کل فضای شاد و رنگیه که من عاشقشم... این هم میشه غذای روح... روح من که کیف کرد.. افرین

شيدا

سلام ممنونم از اينکه به وبلاگم سر زديد و لينک کرديد عشق حتي ميتونه تنها بهانه براي تحمل زندگي باشه

فاطیما

سلام.وبلاگ خوبی داری. منم موافقم.عشق غذای روح.

جی5 لاین

سلام دوست خوبم فکر نمیکنم کسی باشه که از مزایای مثبت اندیشی بی خبر باشه ولی ما سایت های کمی در مورد مثبت اندیشی داریم سایتی ایجاد کردیم که مطالب مختلف رو با ذکر منبع از سایت ها و کتاب های دیگه جمع آوری میکنه و هر روز ساعت هفت صبح یک داستان مثبت منتشر میکنه البته خاطره مثبت هم داره، داستان صوتی و پاسخگویی به سوالات ارسالی از طرف افراد از دی ماه 90 فعالیتش شروع شده شما میتونی هر روز به این وبسایت سر زده و انرژی مثبت بگیری و البته می تونی یه لطف بزرگتر هم بکنی اونم اینکه این سایت رو با عنوان "جی5 لاین" در وبلاگ خودت لینک بدی البته اگر فکر میکنی خواندن مطالبش برای همه مفیده در ضمن لطفا خاطرات مثبت خودت رو هم برای ما ارسال کن، خوشحال می شیم! http://g5line.com/sign-up/ http://g5line.com متشکرم از شما

سپیده

تمام متن ها و اشعار جالب بود .خسته نباشی[گل]