ترنــــــــــــــــــــج
 
 

 

افکار شما علاماتی مغناطیسی به بیرون میفرستند که موجب جذب علامتهای مشابه به سوی شما میشود.

افکار مغناطیسی هستند و فکر دارای فرکانسه.وقتی شما در حال فکر کردن هستید در حقیقت مشغول فرستادن افکارتون به کائنات هستید.این افکار مغناطیسی چیزهایی را که دارای فرکانس مشابه با اونها باشه به سوی خود جذب میکنه و هر چیزی که  به خارج فرستاده شده به منبع برمیگرده و این منبع شمایید.

 

مساله رو اینطور در نظر بگیرید:ما میدونیم که ایستگاه تلویزیونی امواج خود رو به دکل مخابراتی انتقال میده و سپس تصاویر بر روی صفحه ی تلویزیون شما ظاهر میشه.بیشتر ما از نحوه ی انجام این کار اطلاعی نداریم، اما میدونیم که هر کانالی فرکانس مخصوص به خودش و داره، وقتی ما گیرنده مون رو روی فرکانس فرستنده تنظیم میکنیم اون تصاویر و دریافت میکنیم، اگر بخوایم تصاویر دیگه ای دریافت کنیم باید کانال و تغییر بدیم و اون و روی فرکانس دیگه ای تنظیم کنیم.

شما دکل مخابراتی انسانی هستید! و از تمام دکل های مخابراتی تلویزیونی روی زمین قدرتمندترید، فرکانسهایی که ارسال میکنید زندگیتون و شکل میدن و دنیا رو به وجود میارن.

تذکر و یادآوری: بر چیزی که میخواید تمرکز کنید و در مورد اون چیزی که میخواید حرف بزنید نه چیزی که نمیخواید!!

قانون طبیعت "نکن"، "نه" و "نمیخوام" نمیشناسه، وقتی ازا ین کلمات استفاده میکنید از نظر قانون کشش کاملا معنای عکس میده.

 

 

افکارتون درست مثل یه دانه است، هرچی بکارید همون و درو میکنید، اگر از زندگیتون راضی نیستید و همش در حال گله و شکایتید قانون کشش شرایط بد بیشتری رو به زندگی شما وارد میکنه .حتی وقتی یه نفر دیگه مشغول شکایت کردنه و شما گوش میدید و باهاش همدردی یا موافقت میکنید شرایط مشابهی روبه زندگی خودتون دعوت میکنید.

اگر تا حالا فکر میکردید که شما ذره ای ناچیز هستید و نقشی در این دنیا ندارید دوباره فکر کنید، ذهن شما دنیای اطراف شما رو شکل میده!

بهتره از افکارتون آگاه باشید و اونا رو به دقت انتخاب کنید تا براتون شادی به دنبال بیاره.

یکی از راه هایی که از طریق اون میتونید بر فکرتون مسلط بشید خاموش کردن ذهنه، مراقبه ذهن شما رو خاموش میکنه، به شما کمک میکنه که فکرتون و کنترل کنید و بدنتون و تقویت میکنه، و خبر خوش اینه که لزومی نداره در طول روز ساعتهای زیادی به این کار اختصاص بدید، حتی سه تا پنج دقیقه در روز به شکل غیرقابل باوری به کنترل فکرتون کمک میکنه.

راه دیگه ی آگاه شدن از افکرتون اینه که این جمله رو باور کنید:"اختیار کامل افکارم در دست منه" این جمله رو با خودتون تکرار و با اون مراقبه کنید.

 

حالا تصمیم بگیرید میخواید چه کسی باشید؟ چه کار کنید و چی داشته باشید؟ درباره اونها فکر کنید و فرکانس اونها رو به دنیا بفرستید.

 

 

 

 موضوع مطلب : راز

ارسال شده در تاریخ : ۱۳٩۱/۱/۳۱ :: ۱:۳٠ ‎ق.ظ :: توسط : ترنج
درباره وبلاگ
ترنج
گاه رندم، گاه زاهد ، گاه مست گاه هست و نیست و گاهی نیست و هست گاه نفسم در خرابات افکند گاه جانم در مناجات افکند من میان هر دو حیران مانده ام چون کنم در چاه و زندان مانده ام.......

صفحات وبلاگ
نويسندگان
RSS Feed